Jak tanio latać?

Tanie latanie

Zaplanuj wakacje z portu lotniczego w Warszawie

okecie airportWiększość z nas planuje wypoczynek letni. Biura podróży oferowało już wcześniej wakacje w taryfie first minut, jednak teraz zaczynają się oferty last minut, czyli obniżki cen tuż przed samymi wakacjami. Wielu turystów decyduje się jednak na organizację wakacji we własnym zakresie, korzystając z samodzielnej rezerwacji hoteli i obniżki cen na bilety lotnicze. Oglądając siatki połączeń przewoźników możemy znaleźć naprawdę sporo tanich lotów. Przede wszystkim z portu lotniczego w Warszawie. Nasza stolica ma dwa lotniska, główne- Okęcia i port dla tanich linii lotniczych w Modlinie

Wczasy w Chorwacji z Warszawy

Wizz air i ryanair oferuje wspólne loty przesiadkowe do Chorwacji. Ten kraj od wielu lat cieszy się ogromną popularnością, głównie z powodu przepięknej panoramy miast, złocistych plaż, a także możliwości uprawiania sportów wodnych. Z Warszawy kupujemy bilety lotnicze do Oslo, a następnie z przesiadką udajemy się do Zadaru. W sierpniu takie połączenie znajdziemy już za 313 złotych w obydwie strony. Z Warszawy do Oslo bukujemy przeloty węgierskich liniach lotniczych, natomiast z Oslo do Zadaru korzystamy z przewoźnika Ryanair.

Cypr z Warszawy

Larnaka to najsławniejszy kurort turystyczny Cypru. Przede wszystkim możemy liczyć tu na cudowną pogodę, prawie 300 słonecznych dni w roku, czyste plaże a także na turystów czeka wiele budowli i starożytnych obiektów. Bilety lotnicze z Warszawy możemy zakupić za 288 złotych. Taką ofertę składa biuro podróży Tui, cena obejmuje bagaż rejestrowany o wadze 23 kilogramy a także ubezpieczenie podróżne.

okecie airportGrecja z Warszawy

W innej ofercie biura podróży Tui znajdziemy bardzo korzystne połączenia na Kretę. Z Warszawy możemy skorzystać z przelotów czarterowych w cenie 297 złotych. Przeloty są bezpośrednie, a w cenie biletu lotniczego zawarte jest ubezpieczenie podstawowe i bagaż. Grecja od wielu lat zajmuje pierwsze miejsca pod względem realizacji wczasów. Bardzo chętnie wybieramy greckie wyspy, gdyż oferują turystom mnóstwo atrakcji. Na Krecie znajdziemy wiele śladów kultury starożytnej i epoki mitycznej. Przede wszystkim będziemy mogli wykąpać się w rzece Afrodyty, czy zwiedzić inne pozostałości po greckich bogach.

Posted under: Uncategorized

Comments are closed.