Jak tanio latać?

Tanie latanie

Tanie latanie polskim czarterem

jetairIstniejące od dziesięciu lat regionalne i czarterowe polskie linie lotnicze JetAir oferują tanie latanie z lotnisk w Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu do Kopenhagi, Berlina i Wiednia. Przewoźnik ma w planach rozbudowę własnej siatki połączeń regionalnych i sprzedaż biletów lotniczych do coraz większej ilości miejsc. Podróżujący tymi liniami mają możliwość wyboru najwygodniejszego dla siebie terminu i lotniska oraz wyboru pokładowego serwisu.

Samolotami JetAir podróżuje się w celach służbowych i turystycznych. Oprócz tanich lotów regionalnych i przewozów czarterowych, przewoźnik oferuje również rejsy widokowe, medyczne, a także proponuje prywatnymi samolotami odrzutowymi loty ekskluzywne. Loty czarterowe przewoźnik JetAir odbywa na odległość tysiąca dwustu metrów od miejsc wylotu w Polsce. Tego typu przewozy są doskonałym rozwiązaniem dla kilkunastoosobowej grupy przyjaciół, chcącej spędzić gdzieś wspólnie szalony weekend.

Liniami JetAir można sobie zafundować rodzinną lub przyjacielską wycieczkę do Tropical Islands w Berlinie, uznanego za największą tropikalnego odpoczynku krainę w Europie. Na powierzchni 66 tys. metrów kwadratowych oprócz 26 stopni temperatury przez 24 godziny na dobę i okrągły rok, znajduje się m.in. największy pod dachem Las Tropikalny świata, 200 metrów długości piaszczystej plaży Morza Południowego i największa europejska egzotyczna Strefa Saun. W Tropical Islands możliwe jest szybowanie balonem na wysokości 55 metrów nad tropikalnym lasem, unoszenie się na falach Laguny Bali, szaleństwa z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wieżowej, a dla amatorów mocnych wrażeń przejażdżka na wysokość 20 metrów wesołą tropikalną windą. Położona w samym sercu Europy Tropical Islands, gwarantuje relaks, odpoczynek, przygodę i świetną zabawę.

Z JetAir udany weekend bez względu na porę roku można też spędzić w atrakcyjnej Kopenhadze, która łączy w sobie w zadziwiający sposób kameralność i charakterystyczne dla europejskiej metropolii cechy. W stolicy Dani warto się udać na romantyczny spacer po uliczkach śródmieścia, jego zaułkach, poznać jej zabytki, by poczuć tutejszą atmosferę i zajrzeć do muzeów i galerii. Specyficzny klimat tworzą liczne kawiarnie, restauracje, kluby muzyczne i małe sklepiki. Największą atrakcją Kopenhagi jest park rozrywki Ogrody Tivoli i największe skandynawskie planetarium. Symbolem miasta jest posąg Małej Syrenki, będącej bohaterką jednej z baśni duńskiego bajkopisarza Hansa Christiana Andersena. Kopenhaga, z która był związany pisarz, w wielu miejscach oddaje mu hołd.

Podróż z JetAir do Wiednia oprócz nakarmienia duszy przepięknymi architektonicznie zabytkami, znakomitymi potrawami rozbudza kubki smakowe. Podczas spacerowania po stolicy Austrii zapachy same prowadzą do restauracji serwujących oprócz kuchni świata tradycyjne wiedeńskie specjały. Na deser powinno się zamówić znany na cały świat przełożony konfiturą morelową i polany grubą warstwą bardzo słodkiej czekolady, czekoladowy Tort Sachera.

Posted under: Uncategorized

Comments are closed.