Jak tanio latać?

Tanie latanie

Bilety lotnicze do Wrocławia

EurolotEurolot w ostatnim czasie bardzo szybko się rozwija. Początkowo oferował tylko przeloty krajowe. Jednak bardzo szybko zdobył popularność wśród pasażerów. Dlatego duża ilość sprzedanych biletów lotniczych sprawiła, że polskie linie lotnicze zaczęły oferować loty zagraniczne. Z lotniska Wrocław Starachowice możemy polecieć do Zadaru. Od czerwca będzie można latać do Chorwacji dwa razy w tygodniu. Bilet lotniczy kupimy w cenie 260 złotych wraz z bagażem. Wrocław jest już piątym portem lotniczym, który łączy Polskę z Dalmacją. Zadar to główny ośrodek turystyczny Chorwacji. Przepiękne plaże a także możliwość uprawiania sportów wodnych sprawiają, że co roku przybywa tu miliony turystów. Do tej pory do Chorwacji oferowano tylko przeloty czarterowe. Oprócz Zadaru wraz z Eurolotem polecimy także do Rijeki.

Ryanair z Wrocławia

Irlandzki przewoźnik oferuje z portu lotniczego we Wrocławiu wiele ciekawych ofert. Stworzył z tego miasta stolicę taniego latania i uczynił z niego swoją bazę. Między innymi Ryanair oferuje bilety lotnicze na Kretę. Kreta to perła wśród greckich wysp. Nosi ślady dawnych mitologii a także cała wyspa jest pełna zabytków. Już od kwietnia Ryanair stworzy drugą bazę w Polsce w porcie lotniczym w Krakowie. Między innymi będzie można kupic bilety lotnicze do Birmingham. Oprócz tego Ryanair otwiera pięć innych połączeń.

Quatar Airlines we Wrocławiu

Wrocław to jedno z najstarszych miast naszego kraju. Miasto bardzo szybko się rozwija i modernizuje. Może dlatego jedne z największych linii lotniczych Quatar Airlines otworzą tam swoje biuro. Quatar Airlines chcą oferować wysoką jakość usług zarówno na drodze powietrznej, jak i lądowej. Katarski przewoźnik już od tego roku będzie latał z Warszawy. Wraz z nim na to lotnisko wchodzi linia lotnicza Emirates. Przewoźnik wybrał Wrocław, gdyż według niego jest to najodpowiedniejsze miasto z odpowiednimi ludźmi. Pracownicy musza władać kilkoma językami. Ponadto coraz więcej linii lotniczych interesuje się tym lotniskiem a także samym miastem.

Posted under: Uncategorized

Comments are closed.